Loading...
Prehrať video
Temperovací stroj na čokoládu a 3 misky

Temperovací stroj na čokoládu a 3 misky

Temperovací stroj na čokoládu uľahčí prácu s čokoládou.

Na sklade posledné 2 kusy
U vás 1.10.2026

28,10 €
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Temperovací stroj na čokoládu pracuje vo vodnom kúpeli a udržiava čokoládu pri optimálnej teplote, aby zostala tekutá. Hodí sa aj na ohrev ovocia a ďalších jedál. Obsahuje 3 misky na roztopenie čokolády.

Rozmery: dĺžka 18,5 cm, šírka 14,5 cm, výška 7 cm

Veľkosť nádob: cca 8,5 cm v priemere a 5,5 cm na výšku.

 

 

Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Súbory na stiahnutie

Recenzia

Funguje to, čokoláda sa pekne rozpúšťa a neprehrieva sa. Spokojnosť.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Čokoláda pre temperovací stroj:

Lubeca mliečna čokoláda 35 % z Pobrežia Slonoviny, 1 kg

Mliečna čokoláda Lubeca 35 % z Pobrežia Slonoviny prináša vyváženú chuť a krémovú textúru, ideálnu

17,80 €
1.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Blanxart Pravá mliečna čokoláda Sants 34 % (0,5 kg)

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor E322 (slnečnicov

13,70 €
2.7 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Lubeca mliečna čokoláda Ivory Coast 35 % 200 g

Lubeca mliečna čokoláda Ivory Coast 60 % — balenie 200 g.

4,00 €
2 € / 100g

Nie je na sklade

Horká čokoláda 73 %, 1 kg Ncviet Vietnam

Vysoko kvalitná pravá belgická čokoláda z kakaových bôbov pestovaných vo Vietname.

32,80 €
3.3 € / 100g

Na sklade 5 ks
DOPRAVA ZDARMA
Callebaut kvalitná belgická čokoláda horká 10 kg 54,1%

Callebaut kvalitná belgická čokoláda horká 10 kg 54,1%

Profesionálna belgická horúca čokoláda Callebaut s vyváženou kakaovou chuťou a ideálnou konzistenciou

170,90 €

Nie je na sklade

Tmavá čokoláda s maltitom - MALCHOC-D, 53,9 %, 1 kg

Tmavá čokoláda s maltitolom Malchoc D – 53,9 %. Balenie 1 kg.

34,00 €
3.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks